S&O Renginiai pataria: Kaip pasirinkti tinkamą renginio vedėją?

Šiandien galime suskaičiuoti per 100 asmenų, skelbiančių save renginių vedėjais. Žmogus, pravedęs 5 renginius, dar netampa profesionaliu renginių vedėju, galinčiu pravesti bet kokią šventę. Patirties stoka yra dažna priežastis, kodėl įvyksta nesklandumai renginių metu ar būna nevisiškai išpildyti užsakovų lūkesčiai. Todėl, renkantis renginio vedėją, reikia atkreipti dėmesį į keletą aspektų, kuriuos mes ir pamėginsime aprašyti.

Užsienio kalbos

Jeigu savo renginyje planuojate turėti svečių, kurie nekalba viena ar kita kalba, reikėtų atkreipti į tai dėmesį. Jei svečių iš užsienio yra tik vienas kitas, galbūt jiems gali pavertėjauti kiti svečiai, o jei jų yra daugiau, tada reikėtų pagalvoti apie vedėją, kuris gali renginį vesti keliomis kalbomis. Kaip išsirinkti vedėją, kuris su svečiais galėtų komunikuoti keliomis kalbomis? Tai– paprasta. Susitikimo su vedėju metu pabandykite su juo komunikuoti Jums reikiamomis kalbomis ir įsitikinkite, ar jo kalbos gebėjimai atitinka Jūsų išsikeltus reikalavimus.

Humoras

Humoro jausmas– subtilus kiekvieno asmeninis reikalas. Tačiau, kai kalbame apie renginio vedimą, suvokimas šiek tiek keičiasi. Vedančiojo humoro jausmas neturėtų prasilenkti su Jūsiškiu. Kitu atveju išlieka didelė tikimybė, kad liksite nepatenkinti renginio vedimu. Juk renginio metu išgirsti “juokelį”, kurio nesupratote nei Jūs, nei vakaro svečiai, nebūtų malonu. To galima išvengti susitikimo metu užduodant vedančiajam klausimus ar pasakant šmaikščią frazę ir stebint, kokia bus jo reakcija.

Rekomendacijos

Ne paslaptis, jog renkantis prekę ar paslaugą, prašome draugų ir pažįstamų rekomendacijų. Tačiau, jos ne visuomet būna tikslingos ir vertingos, nes tai, kas patinka Jūsų pažįstamiems arba draugams, nebūtinai gali patikti Jums. Patartina apie renginių vedėją spręsti susitikimo metu: įvertinti jo charizmą, bendravimo įgūdžius bei elgesio nuostatas.

Renginio programa

Taip pat naudinga paklausti, kokius žaidimus, užsiėmimus vedėjas planuoja, scenarijaus apybraižas (žinoma, neprašykite viso scenarijaus išdėstyti iškart), jog galėtumėte susiderinti renginio vizijas. Jeigu vedėjas laiko tai paslaptyje ir tikina, jog nustebins Jus renginio dieną– padėkokite už susitikimą ir nebegrįžkite. Patyręs renginių vedėjas niekada nieko neslepia nuo užsakovų.

Dabar, kai jau žinote, į ką atkreipti dėmesį renkantis renginio vedėją, galite vykti į susitikimą. O jei vis dar dar kyla klausimų, į juos atsakymus galite rasti susisiekę su mūsų komanda.

Įrangos nuoma

Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

Renginių vedėjai

Renginių vedėjai nesudarys įtampos, atpalaiduos renginyje dalyvaujančius žmones, sugebės suvaldyti žmonių masę ir padarys viską, kad jie liktų patenkinti.

DJ paslaugos

Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

Mūsų skaičiai

6 metai

patirties

509

renginiai

199.587

šypsenos

Mūsų klientai