Pagrindinės klaidos rengiant išleistuvių šventę

Nenumaldomai artėja liepos mėnesis, kuomet tūkstančiai abiturientų baigs dvylikos metų mokslo kelionę. Vieni jau nuo dabar planuoja savo šventę, perka prašmatnius drabužius, kuomet kiti apie ją dar net negalvoja. Norėdami, jog Jūsų išleistuvių šventė puikiai pavyktų, mes siūlome atkreipti dėmesį į dažniausiai daromas išleistuvių klaidas.

Skiriamas per trumpas pasiruošimo laikas

Viena iš didžiausių išleistuvių šventės rengimo klaidų yra ta, kad jai suorganizuoti skiriama per mažai laiko. Vieni abiturientai jai ruoštis pradeda jau nuo balandžio mėnesio – kiti apie tai susimąsto tik birželio viduryje. Tačiau, norint sukurti itin įsimintiną šventę, vertėtų jai pradėti ruoštis keliais mėnesiais anksčiau, tuomet turėsite galimybę sukurti įdomesnę šventės programą, viskam kruopščiai pasiruošti.

Atsakingos komandos nesuformavimas

Siekiant užtikrinti sklandų šventės vyksmą būtina paskirti tam atsakingą komandą. Tai žmonės, kurie imasi iniciatyvos ir savo pastangomis sukuria šventę kitiems. Jie dažniausiai organizuoja šventės eigą, yra atsakingi už garbingų svečių pakvietimą, salės puošimą ir pan. Tačiau dažnai iškylanti problema, kuomet komandos nariais tampa visiškai neatsakingi žmonės, kurie nevykdo jiems paskirtų pareigų. Tokiu atveju, visas šventės planavimas nueina šuniui ant uodegos. Kad taip nenutiktų, patartina itin kruopščiai rinktis komandos narius arba visą darbą patikėti renginių organizavimo profesionalams, kurie išmano savo darbą ir žino kaip Jūsų šventę paversti nepamirštama.

Milžiniškas dekoracijų kiekis

Jaukiai šventės atmosferai sukurti yra būtinos dekoracijos, tačiau nereikia persistengti. Tokiu atveju, sukuriama nejauki atmosfera, lyg sendaikčiais perpildytame kambaryje, kur nėra vietos net pasisukti, o ką jau kalbėti apie finansines išlaidas, kurios patiriamos dekoracijoms sukurti. Tad ruošdamiesi savo šventei nepamirškite saikumo jausmo! Atkreipkite dėmesį, jog kartais yra kur kas gražiau, kai dekoracijų kiekis yra minimalus. Geriau palikite daugiau tuščios vietos, kurioje bus galima šokti, negu apstatykite kiekvieną įmanomą kampą pompastiškomis dekoracijomis.

Netinkamas maisto pateikimo pasirinkimas

Išleistuvėse, kaip ir kitose šventėse, reikalingas vaišių stalas, kad žmonės po judrių žaidimų ar diskotekos galėtų prisėsti ko nors užkąsti ar atsigerti. Tačiau šiomis dienomis vyrauja tendencija visą tai paversti į „giminės balių“, kuriame būtų gausu tiek karštų tiek šaltų patiekalų, po kurių nebesinorėtų kilti nuo stalo. Norėdami išvengti situacijos, kuomet pats geriausias šventės dalyvių prisiminimas yra tik skanus maistas, mes patariame išleistuvėms rinktis švedišką stalą, kuriame vyrautų įvairūs užkandžiai, vaisiai, gėrimai. Taip neapkrausite šventės dalyvių organizmų ir kur kas daugiau žmonių norės dalyvauti vakaro pramogose.

Įrangos nuoma

Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

Renginių vedėjai

Renginių vedėjai nesudarys įtampos, atpalaiduos renginyje dalyvaujančius žmones, sugebės suvaldyti žmonių masę ir padarys viską, kad jie liktų patenkinti.

DJ paslaugos

Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

Mūsų skaičiai

6 metai

patirties

509

renginiai

199.587

šypsenos

Mūsų klientai