Istorija apie išgelbėtą tvirtovę, arba kodėl svarbu renginio metu turėti planą B.

Pirmadienis. 2015 metų balandžio 13 diena.

Išaušo gražus, saulėtas rytas. Pažvelgus į dangų ir apžvelgiant praėjusios savaitės orus, buvo galima tikėtis visko. Lygiai 11 val. S&O renginių komanda susirinko į savo spotą ir pradėjo aktyviai ruoštis artėjančiam renginiui.

<----- S&O komanda aktyviai ruošiasi renginiui.

Pasiruošimas netruko ilgai, kadangi veikė keturi augaloti vyrai ir moteris – visa tai tikrai daug ką pasako. Vykstant į šventės vietą, kolega Martynas paskleidė žinią:

– Žiūrėjau orų prognozes, meteorologai žada kelis milimetrus kritulių, kas mums, seniems renginių vilkams, vieni juokai, – šyptelėjo jis.

Bet atvykus į renginio vietą ir išsikrovus visą techniką, nutiko tai, ko mūsų komanda tikėjosi mažiausiai. Keli milimetrai kritulių virto pačiu tikriausiu dušu, o kas išsimaudęs nedžiovina galvos? Lengvas, gaivus vėjelis atliko ir šią funkciją.

Na ką gi, lietutis su gaiviu vėjeliu, pamanėme, nesujauks gražios šventės.

Tačiau gamta ir nuo žemės paviršiaus kylanti scena manė kitaip.

Supratę padėties keblumą, S&O komandos nariai, it tikri Takeshi pilies sargybiniai puolė ginti tvirtovę – laikyti sceną, kad jos nenupūstų. Įsitikinus, kad tvirtovės gynimas nepavyks, nes jėgos buvo tikrai nelygios, vienam iš sargybinių buvo liepta pakviesti dar daugiau tvirtovės gynėjų. Prisijungė studentai, mokslus išmainę į tvirtovės išsaugojimą, kad laimėtų pagrindinį prizą – koncertą lauke.

Pirmyn narsuoliai!

Deja, bet net ir prisijungus naujiems sargybiniams, jėgos buvo nelygios ir tvirtovę teko apleisti. O tada prasidėjo debatai apie planą B. Kol vyko plano B kūrimas, visi nedrąsiai žvilgčiojo į savo tapšnoklius, tikrindami orų prognozes ir spręsdami susidariusią situaciją. Lis-nelis, lis-nelis – ši frazė sukosi kolegų galvose. Mūsų komandos muzikantas vis skelbė keistus lietaus tikimybės koeficientus.

- Tu kur, Top sporte žiūri?, – paklausė Karolis.

Nusprendę, kad Top sporto siūlomi koeficientai visgi nieko gero nežada, pasiūlėme užsakovams perkelti tvirtovę į vidų. Ilgai trypčiojant ir laukiant renginio likimo, S&O vadovybė priėmė lemtingą sprendimą nueiti į vietinį kaboką ir nusipirkti dešrainių. Pasistiprinus ir sulaukus užsakovų verdikto, nuspręsta renginį dislokuoti ir įgyvendinti viduje. Apleista tvirtovė buvo palikta negailestingam gamtos šėlsmui lauke, tačiau dėka jaunų ir greitų studentų, bei S&O komandos profesionalumo, tvirtovė, maždaug per 10 minučių, atsidūrė viduje. Profesionalumas – patyrę, studentiškos košės ragavę jaunuoliai ir geri vadovai. Reziume, renginys pavyko puikiai, o oras už lango renginio metu vis rodė, kad buvo priimtas teisingas sprendimas.

Gelbėjimo operacija pavyko, renginys pavyko puikiai!

Įrangos nuoma

Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

Renginių vedėjai

Renginių vedėjai nesudarys įtampos, atpalaiduos renginyje dalyvaujančius žmones, sugebės suvaldyti žmonių masę ir padarys viską, kad jie liktų patenkinti.

DJ paslaugos

Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

Mūsų skaičiai

6 metai

patirties

509

renginiai

199.587

šypsenos

Mūsų klientai