DJ pataria: Kaip išvengti sunkaus darbo sudarant savo mėgstamų dainų sąrašą.

Turbūt, kiekvienas, užsakantis DJ paslaugas, pokalbio metu išgirsta frazę - sudarykite savo mėgstamų dainų sąrašiuką ir atsiuskite mums. Ir galvoje pradeda suktis mintys, kaip jį daryti, kokiu būdu pateikti, kada pateikti, ir kas bus, jeigu daina, kurią įtraukiau į sąrašą man nebepatiks, nes visgi dažniausiai DJ paslaugos yra užsakomos dar likus pakankamai ilgam laikui iki renginio.

S&O Renginiai DJ komanda pataria nestresuoti, nes yra puikus naujas būdas, kaip savo mėgstamą muziką perduoti DJ. Kadangi gyvename informacinių technologijų amžiuje, ir turbūt nėra dainų, kurių nebūtų youtube.

Todėl, sutarę su paslaugos teikėju dėl DJ paslaugų, keliaujame į youtube, sukuriame paskyrą (jeigu neturime), o jeigu turime, tiesiog sukuriame naują grojaraštį (Playlist), pasirenkame “unlisted” opciją, kad kiti, kurie jus “seka”, negalėtų matyti šio grojaraščio.


Kitas žingsnis, ką liko padaryti, yra paspausti dalintis (Share) ir sugeneruotą nuorodą perduoti DJ paslaugų teikėjui.


Jūsų darbas baigtas! Jokių sąrašų, jokios įtampos juos sudarinėjant. Klausotės muziką, jeigu daina patinka, pridedat prie sąrašo, jeigu nepatinka- išimate.

Likus savaitei iki Jūsų renginio DJ paslaugų teikėjas peržiūri šį grojaraštį, atsisiunčia visą reikiamą muziką ir susitinkame jau renginyje.

P.S. Jeigu dainos vis dėl to nėra youtube, arba tai yra specialiai sumontuota daina Jaunųjų šokiui, visgi geriau atsiųskite ją elektroniniu paštu :)

P.S.S. Jeigu turite papildomų klausimų apie DJ paslaugas, galite pasiskaityti mūsų DJ paslaugų D.U.K.

Įrangos nuoma

Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

Renginių vedėjai

Renginių vedėjai nesudarys įtampos, atpalaiduos renginyje dalyvaujančius žmones, sugebės suvaldyti žmonių masę ir padarys viską, kad jie liktų patenkinti.

DJ paslaugos

Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

Mūsų skaičiai

6 metai

patirties

509

renginiai

199.587

šypsenos

Mūsų klientai