Apie mus

Kas mes esame?

„S&O Renginiai“ – jau šeštus metus dirbanti profesionali renginių aptarnavimo komanda, kuri visada pasirengusi įmonės ar Jūsų asmeninę šventę paversti nepakartojamu ir nepamirštamu reginiu.

Ką mes veikiame?

  • Teikiame DJ paslaugas. Rūpinamės, kad Jūsų renginyje skambėtų gera ir kokybiška muzika.
  • Siūlome patyrusių renginių vedėjų, su kuriais bendradarbiaujame, paslaugas. Jie pelnė mūsų komandos bei klientų pasitikėjimą.
  • Užsiimame renginių techniniu aptarnavimu. Įgarsiname atlikėjų pasirodymus, parenkame ir įgyvendiname optimaliausius garso bei apšvietimo sprendimus. Rūpinamės, kad Jūsų renginyje muzika grotų kokybiškai ir šventė būtų nuspalvinta gražiausiomis spalvomis.
  • Nuomojame garso ir apšvietimo įrangą savitarnos būdu, principu – susikurk šventę pats !

Kodėl mes esame?

Norime, kad teigiamos emocijos lydėtų ne tik renginio metu, tačiau ir po jo, o nuo Jūsų veidų dar ilgai nedingtų šypsenos. Mūsų komandos sukaupta patirtis ir turima kompetencija užtikrins, kad renginiu bus pasirūpinta sklandžiai, įgyvendinant Jūsų lūkesčius bei viziją.

Ko mes siekiame?

Įgyvendinant kiekvieną renginį, siekiame, kad jis pateisintų klientų lūkesčius 100 proc., kad po šventės užsakovai liktų patenkinti mūsų atliktu darbu.

Teigiami atsiliepimai ir ilgalaikis bendradarbiavimas - pats geriausias mūsų darbo įvertinimas.

SUMANŪS & ORIGINALŪS

Įrangos nuoma

Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

Renginių vedėjai

Renginių vedėjai nesudarys įtampos, atpalaiduos renginyje dalyvaujančius žmones, sugebės suvaldyti žmonių masę ir padarys viską, kad jie liktų patenkinti.

DJ paslaugos

Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

Mūsų skaičiai

6 metai

patirties

509

renginiai

199.587

šypsenos

Mūsų klientai